Kompānija


Mūsu pieredze

Mūsu kompānija veiksmīgi darbojas izstāžu jomā kopš 1999 gada. Jau vairāk nekā 10 gadus mēs sniedzam saviem klientiem jebkādus pakalpojumus, saistītus ar piedalīšanos izstādē.

Mūsu partneri

Savas darbības laikā mēs nodibinājām ciešas partnerattiecības  ar vairākām izstāžu  kompānijām-organizatoriem. Tādiem kā "Expocentr" (Krievija), "ITE Group Plc." (Anglija), "PLMA International Council" (Nīderlande), "Diversified Business Communications" (ASV), "GL-events Exhibitions" (Francija) u.c.

Mūsu pakalpojumi

Ja Jums ir mērķis piedalīties izstādē, lai atrastu partnerus kādā no valstīm, tomēr pareizā pasākuma izvēle sagādā grūtības - mēs Jums ieteiksimIzstāžu stendu dizains un būvēšana vislabāko izstādi Jūsu nozarē, kā arī palīdzēsim ar platības īri tajā. Pēc tam mēs izstrādāsim stenda dizainu un īstenosim projektu uz šīs platības.
Ja Jums jau ir izstāžu laukums kādā no izstādēm, tātad Jūs paši izcili orientējaties izstāžu izvēlē. Un mēs labprāt Jums piedāvāsim izstrādāt dizainu un uzbūvēt stendu Jūsu izvēlētajā izstādē.
Ja savukārt Jums jau ir gan stenda laukums, gan stenda dizains - tad Jūs var droši saukt par profesionālu izstāžu dalībnieku. Un mēs būsim priecīgi Jums piedāvāt  konstruēt stendu pēc Jūsu skicēm.

Īpaši gribētos izcelt tādu  mūsu sniedzamo pakalpojumu aspektu kā dizaineru darbs. Bez stenda trīsdimensionāla  foto-reālistiska maketa izgatavošanas  mēs piedāvājam arī kolāžu radīšanu grafikai, kas tiek izmantota sienu, banneru un citu reklāmas nesēju noformējumā. Reklāmas kolāžas top, pamatojoties uz klientu atsūtītajiem logotipiem, produkcijas un citu grafisko attēlu bildēm. Kā arī Jūsu rīcībā  ir mūsu personīgā, plaša un temātiski daudzveidīga fotobāze.

Mūsu priekšrocības

Kāpēc Jums  ir jāizvēlas tieši mūsu nevis mūsu konkurentu pakalpojumi? Vairāku iemeslu dēļ:

Esam sev nostādījuši ļoti augstu kvalitātes latiņu. Būt uz pakāpienu augstāk par mūsu konkurentiem - tāds ir mūsu princips.

Savā  darbā mēs izmantojam vismodernākās sertificētās izstāžu konstrukcijas. Pateicoties tam, spējam piedāvāt saviem klientiem tādus tehiskus risinājumus stendu būvēšanā, kurus nevar nodrošināt ne viens mūsu konkurents Baltijā.

Esam izvirzījuši īpaši stingras prasības pret materiālu kvalitāti, kuri tiek izmantoti stendu izgatavošanā. Mēs nekad nepielietosim otrās škiras materiālus, nekvalitatīvu digitālo druku vai materiālus, kuri neatbilst drošības noteikumu prasībām.

Kā rāda pieredze, tās kompānijas, kas iesāk ar mums strādāt, kļūst par mūsu pastāvīgajiem klientiem, veršoties pie mums gadu no gada, no izstādes līdz izstādei. Un tas  liecina par to, ka  viņi ir pilnīgi apmierināti ar cenas un kvalitātes attiecību.

Pie jebkura, pat visvienkāršākā projekta, mēs tiecamies pieiet radoši. Un tas mums tiešām izdodas, spriežot pēc diplomu virknes, kurus mums piešķīra dažādu izstāžu centru organizatori.

Zemāk var apskatīt dažus diplomus  no mūsu kolekcijas.